Nieinwazyjna laserowa ginekologia estetyczna


Współczesne Kobiety w sposób coraz bardziej świadomy dbają o swoje zdrowie intymne, atrakcyjność seksualną oraz jakość pożycia. Dotyczy to zarówno Kobiet młodych, jak też dojrzałych. Dziś coraz więcej Kobiet zdaje sobie sprawę z tego, że wiele problemów związanych z wyglądem, kondycją czy funkcjonowaniem zewnętrznych narządów płciowych można redukować w sposób nie wymagający użycia skalpela, długotrwałego leczenia farmakologicznego czy hospitalizacji. Jedną z najdoskonalszych metod redukcji defektów w rejonie sromu i pochwy są obecnie nowoczesne, efektywne i nieinwazyjne zabiegi laserowe.
 

MonaLisa Touch™ to gama zabiegów laserowych przeznaczonych dla Kobiet z różnymi problemami, o różnych potrzebach i w różnym wieku. Celem tych zabiegów jest m.in.:

 • Redukcja defektów i problemów związanych z:
  • budową anatomiczną narządów w obszarze sromu i pochwy,
  • przebytymi porodami,
  • nietrzymaniem moczu,
  • suchością, wielkością oraz elastycznością pochwy.
 • Poprawa jakości życia seksualnego.
 • Miejscowe łagodzenie skutków menopauzy (w tym efekt „odmłodzenia” sfer intymnych).
 • Pozytywne wpływanie na poczucie własnej wartości, atrakcyjności, a co za tym idzie – na stan psychiczny wielu kobiet.


Rodzaj, ilość oraz częstotliwość zabiegów z użyciem lasera MonaLisa Touch™ ustala indywidualnie dla każdej Pacjentki doświadczony lekarz – dr Marek Hęsiak.

Zabiegi MonaLisa Touch

– dla kogo i w jakim celu?

Kliknij w wybrane zagadnienie, by dowiedzieć się więcej

 

Laser MonaLisa Touch


– gwarancja jakości oraz rekomendacje specjalistówProducentem urządzeń laserowych MonaLisa Touch™ jest włoska firma DEKA, która od ponad 30 lat jest liderem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń laserowych przeznaczonych dla rynku medycznego. Najwyższa jakość, innowacyjność i skuteczność technologii stworzonych przez DEKA potwierdzona została badaniami klinicznymi oraz opiniami ekspertów.

"Zapotrzebowanie na lecznicze i/lub kosmetyczne zabiegi żeńskich narządów płciowych nieustannie wzrasta. Naturalne procesy starzenia, a w szczególności atrofia pochwy, mogą mieć istotny wpływ na układ rozrodczy kobiety, powodując poważne problemy natury fizjologicznej i psychicznej. Dzięki zabiegowi MonaLisa Touch™, SmartXide2 V2LR stał się uniwersalnym i niezastąpionym narzędziem służącym do regeneracji błony śluzowej pochwy oraz operacji narządów rodnych. Moim zdaniem, aparatura ta jest wyjątkowo skuteczna i pozwala zapewnić moim pacjentom nie tylko doskonałe rezultaty, ale również maksymalny komfort. Zadziwiające rezultaty leczenia zaniku błony śluzowej za pomocą SmartXide2 V2LR widoczne są już w miesiąc po wykonaniu jednego zabiegu, a w przypadku chirurgicznej korekcji nieprawidłowości kształtu pochwy wyniki widoczne są natychmiast".


Lek. med. Stefano Salvatore

Kierownik działu urologii i ginekologii IRCCS San Raffaele Hospital, Mediolan, Włochy

“Przeprowadzone przez nas badania histologiczne błony śluzowej pochwy u kobiet doświadczających zmian atroficznych wykazały, że zabiegi MonaLisa Touch™ wykonywane przy pomocy SmartXide2 V2LR odbudowują błonę śluzową i przywracają ją do stanu sprzed menopauzy tak, jak zastępcza terapia estrogenowa. System laserowy, w przeciwieństwie do leczenia farmakologicznego, fizycznie stymuluje powierzchnię nabłonka i tkankę łączną, oraz zasadniczo odmładza błonę śluzową pochwy”.


Prof. Alberto Calligaro

Profesor histologii i embriologii Uniwersytet w Pawii, Włochy

Gama zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego