Linia Neauvia Organic to wyjątkowe produkty, stworzone w oparciu o najwyższej jakości kwas hialuronowy, zapewniający bezpieczeństwo oraz szerokie zastosowanie, m.in. w zabiegach ginekologii estetycznej. Zabiegi wykonywane w Gabinecie dr. Marka Hęsiaka przy użyciu produktów Neauvia Organic są dedykowane są zarówno młodym, jak i starszym kobietom oraz odpowiadają na różne potrzeby Pacjentek.


Gama zabiegów Neauvia Organic pozwala m.in. korygować defekty poporodowe lub wynikające z budowy anatomicznej okolicy intymnych. Przeznaczona jest także dla kobiet w okresie menopauzalnym oraz dla tych, które mają problemy z osiągnięciem satysfakcji seksualnej.

Zabiegi Neauvia Organic

są nieinwazyjne, bezpieczne, nie wymagają hospitalizacji i przynoszą szybkie efekty. Mogą być wykonywane niezależnie lub w połączeniu z innymi zabiegami ginekologii estetycznej (np. MonaLisa Touch), dla uzyskania optymalnych efektów. Konkretny rodzaj i ilość zabiegów proponuje dr Hęsiak, w oparciu o analizę indywidualnych potrzeb każdej Pacjentki.

KOREKTA WARG SROMOWYCH WIĘKSZYCH



Wypełnianie i rewitalizacja warg sromowych

Zabieg wypełniania tych okolic ma na celu poprawę lub przywrócenie ich naturalnego kształtu przy użyciu preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg wypełniania warg sromowych wykonuje się zarówno u młodych, jak i starszych kobiet, które chcą skorygować defekty wynikające z budowy anatomicznej okolic intymnych. Dzięki temu zabiegowi zniwelowane zostają podrażnia, infekcje, ból w trakcie współżycia oraz dyskomfort podczas codziennych czynności. Zabieg zalecany jest także kobietom w okresie menopauzalnym, bądź po znacznym spadku wagi, ubytkach tkankowych i utracie jędrności skóry.

Efekt zabiegu

Zastosowanie kwasu hialuronowego powoduje odbudowę i ujędrnienie warg sromowych oraz korektę ich kształtu.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża,
 • infekcje intymne,
 • stany zapalne okolicy poddawanej zabiegowi.

POWIĘKSZANIE PUNKTU G - ZASTRZYK ORGAZMU



Punt G - źródło rozkoszy i satysfakcji seksualnej kobiet

Zabieg polega na wymodelowaniu i ujędrnieniu punktu G za pomocą produktu na bazie kwasu hialuronowego.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg powiększania punktu G skierowany jest do wszystkich kobiet, które nie mogą zaznać satysfakcji seksualnej.

Efekt zabiegu

Zabieg poprawia właściwości punktu G, niwelując wcześniejsze niedogodności związane z niedostatecznym osiąganiem satysfakcji seksualnej.

REWITALIZACJA OKOLIC INTYMNYCH



W okresie menopauzy narządy płciowe kobiet ulegają procesom starzenia związanym ze spadkiem poziomu estrogenów. Wiele kobiet po menopauzie skarży się na typowe objawy atrofii: suchość pochwy, ból podczas stosunku płciowego, podrażnienia objawiające się swędzeniem i pieczeniem.
Zabieg ma na celu złagodzenie objawów starzenia się skóry okolic intymnych, poprawiając ich elastyczność oraz zmniejszając suchość skóry oraz śluzówki. Zabieg odbywa się przy użyciu kwasu hialuronowego, który zapewnia długotrwały efekt w postaci złagodzenia objawów zmian w obrębie narządów płciowych oraz właściwego nawilżenia okolic intymnych.

Wskazania do zabiegu:

 • suchość pochwy,
 • wiotka i sucha skóra okolic intymnych,
 • otarcia, urazy powodujące częste infekcje intymne,
 • świąd okolic intymnych,
 • ból podczas stosunku,
 • blizny po porodowe,
 • redukcja nietrzymania moczu.

Efekt zabiegu

Dzięki zabiegowi z zastosowaniem Neauvia Organic Intense Rose pacjentki odzyskują wcześniejszy komfort życia intymnego, co pozytywnie wpływa na ich samopoczucie fizyczne i psychiczne

Przeciwwskazania zabiegu

 • ciąża,
 • infekcje intymne,
 • uszkodzenia skóry.

Nieinwazyjna laserowa ginekologia estetyczna