Leczenie oparte na doświadczeniu, zaufaniu i nowoczesnym sprzęcie medycznym
Centrum Medyczne MIRENA mieści się w przestronnych i komfortowych pomieszczeniach przy ul. Jagiellońskiej 109 w Bydgoszczy.


Gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt, który – w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem dr. Hęsiaka – pozwala na precyzyjne i efektywne wykonanie szeregu badań oraz zabiegów.

USG ciążowe
i ginekologiczneCentrum MIRENA dysponuje m.in. doskonałym aparatem USG stworzonym przez firmę GE w ramach linii VOLUSON. Jest to sztandarowa linia producenta, obejmująca wielofunkcyjne ultrasonografy z kategorii premium. Aparat dostępny w Gabinecie ma niezwykle wszechstronne zastosowanie diagnostyczne, szczególnie w odniesieniu do ginekologii i położnictwa. Ultrasonograf posiada oprogramowanie w technologii 2D, 3D, 4D i zapewnia najwyższą jakość obrazowania.


W Gabinecie, za pomocą tego urządzenia, wykonywane są badania:

• USG przezbrzuszne,
• USG dopochwowe,
• USG położnicze (wynik badania dokumentujemy na płycie DVD lub w formie zdjęcia).

Innowacyjny laser MonaLisa Touch™ – ginekologia estetycznaW Gabinecie znajduje się również najnowszy aparat MonaLisa Touch™, stworzony z myślą o pięknie i zdrowiu intymnym kobiet. Za pomocą tego innowacyjnego urządzenia wykonuje się wiele zabiegów, które poprawiają wygląd i funkcjonowanie narządów w obrębie krocza oraz redukują problem nietrzymania moczu. Wpływa to pozytywnie na samopoczucie, życie seksualne oraz kondycję kobiet zarówno w wieku rozrodczym, okołomenopauzalnym, jak i po menopauzie. Zabiegi te są bezbolesne, nieinwazyjne, nie wymagają hospitalizacji i cechują się wysoką efektywnością.


 

Podstawowe efekty zabiegów z wykorzystaniem lasera MonaLisa Touch™ to:• Poprawa jakości życia seksualnego,

• Łagodzenie miejscowych objawów menopauzy,

• Redukcja problemu nietrzymania moczu,

• Rehabilitacja po porodzie,

• Rewitalizacja warg sromowych i pochwy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z usług Gabinetu!


Dodatkowe informacje – w dziale GINEKOLOGIA ESTETYCZNA.